Čo vás zaujíma

o ManFixe

Účinky

Edit Content

Je určený iba pre mužov. Teda nie je vhodný pre deti, ženy (samozrejme už vôbec nie pre tehotné).

Vhodný je ako pre mladých bojovníkov, tak aj pre ostrieľaných 70-tnikov. Každému môže pomôcť podľa jeho potrieb aj špecifických problémov. Nezabudnite, ManFix obsahuje 19, slovom devätnásť zložiek. A to už o niečom vypovedá.

Môžeme povedať, že jeho charakteristickým účinkom je 2P+K. Preventívny účinok, protektívny (ochranný) a kuratívny, teda liečebný efekt. Vhodný je pre nedostatočne prekrvený penis, slabú a nedostatočnú erekciu, neplodnosť a z nej vyplývajúce pomalé spermie v malom množstve, dokonca s poškodenou morfológiou, na zvýšenie testosterónu, ochranu a liečbu prostaty a samozrejme zvýšenie vitality a sily.

Zdá sa vám to veľa? Nevadí, za všetkým je veda a odborné štúdie. Žiadne blahoviny, iba holé fakty. Pozrite si zloženie aj štúdie.

Edit Content

Nižšie si pozrite hlavné sexuálne dysfunkcie, pri ktorých je vhodné ManFix užívať:

 • Slabá erekcia – zlepšenie výkonu, zvýšenie hladiny testosterónu a zlepšenie krvného prietoku – pocítite výrazné zlepšenie erektilnej dysfunkcie
 • Malý penis (nie nie, toto iba srandujeme, ešte tabletky na rast penisu naozaj nevymysleli) – hoci pri zlepšení prietoku krvi v toporivých telesách a zvýšení túžby môžete pozorovať mohutnejší, mierne dlhší penis
 • Prostata – ak trpíte zväčšenou prostatou, ManFix obsahuje mimo iných zložiek aj Saw palmetto, ktoré má nielen ochranný účinok ale aj liečebný efekt.
 • Nízka hladina testosterónu – o zvýšenie testosterónu sa postará hlavne Tongat Ali. Množstvo štúdií preukázalo rapídne zvýšenie testosterónu v krátkom časovom úseku.
 • Neplodnosť – tichá pliaga, ktorá sa čoraz častejšie zakráda okolo mladých mužov, kde je príčinou životný štýl aj doba, v akej žijeme. Jeden z merateľných a vedecky overených faktorov je zlý spermiogram. Na tú bude pôsobiť synergický účinok všetkých zložiek.
 • Zlý spermiogram – úzko súvisí s neplodnosťou. Vďaka ManFixu vám garantujeme zlepšenie pohyblivosti spermií, ich množstva (teda aj množstva ejakulátu), zlepšenie morfologických vlastností už do 2 mesiacov užívania, ktoré si následne overíte opakovaným spermiogramom.
 • Sexuálna chuť a libido – je základom akejkoľvek sexuálnej aktivity. Kotvičník zemný, Taurín, Ženšen malajský plus ďalšie zložky sa postarajú o výrazný nárast libida.
 • Psychická nepohoda a stres – v úvodných fázach má aj preventívne a ochranné účinky na stres. Obsahuje totiž adaptogény, veľmi silné rastlinné extrakty, pri ktorých sa preukázala celková odolnosť organizmu s množstvom zdravotných benefitov.
 • Sila a vitalita – základ každého chlapa, nie? So zvýšeným testosterónom, zlepšením prietokom krvi a je vyššou okysličenosťou v spojení s aminokyselinami budete mať aj chuť zdvíhať činky.
 • Vysoký tlak a kardiovaskulárne ochorenia – áno, ako jediný prípravok v strednej Európe máme certifikované a povolená užívanie aj pre mužov s týmto ochorením, ktorí často nemôžu užívať lieky a prírodné doplnky na erekciu, hoci príčinou ich stavu je zlý stav kardiovaskulárneho systému. V každom prípade o tom vždy radšej hoďte reč s vaším lekárom.
Edit Content

Spoľahlivo. Je ale množstvo sexuálnych dysfunkcií tak skúsime rozpísať časový rámec, ktorý je potrebné očakávať:

 • Erektilná dysfunkcia – od 30 minút po mesiac. Je to preto, lebo niektorý muži trpia neurologickým alebo kardiovaskulárnym problémom. Tí by mali užívať ManFix pravidelne aspoň mesiac aby pocítili výrazne zlepšenie sexuálnych funkcií. Tí ostatný by ho mali pocítiť takmer okamžite.
 • Prostata – ak s ňou problém nemáte, ochranný efekt nastupuje okamžite. Pri liečebnom efekte je potrebné aspoň 2 týždňové užívanie .
 • Sila a vitalita – budete pociťovať od začiatku užívania.
 • Testosterón – 4 týždne sú potrebné na merateľné zvýšenie hladiny.
 • Spermie/spermiogram – 2 až 3 mesiace zabezpečia klinicky overiteľný podporný efekt. Budete prekvapený ;).
 • Plodnosť – je úzko spojená so spermiogramom, ale sú aj iné faktory, ktoré ju ovplyvňujú. Zlepšená plodnosť sa začne dostavovať už 2 týždne po užívaní.
 • Výdrž – ak to zoberieme z pohľadu schopnosti udržať erekciu, efekt sa bude dostavovať od prvých dávok
Edit Content

Nie sú známe. ManFix neobsahuje éčka, farbivá, laktózu, lepok a ani ďalšie alergény. Takže je bezpečný a prírodný. Ako jeden z mála (ak nie jediný), je vhodný aj pre mužov s kardiovaskulárnymi problémami.


Nie je ale navrhnutý pre deti ani ženy a už vôbec nie tehotné. Samozrejme, ak máte akékoľvek pochybnosti, ozvite sa nám alebo využite svoje zdravotné poistenie a spýtajte sa vášho lekára.

Zloženie

Edit Content

ManFix obsahuje až 19 zložiek. Ide o výživový doplnok plný vitamínov, minerálov, bylinných extraktov a účinných zložiek. Celé a podrobné zloženie si môžete prečítať na samostatnej stránke – zloženie Manfixu.

Edit Content

Áno. Manfix je prírodného zloženia, kde si na kvalite dávame záležať. Treba povedať, že každá jedna zložka tohto produktu je certifikovaná od prvotného spracovania.

To znamená, že už od rastovej fázy sa dbá na zabezpečenie vitality rastlín a ich častí, ktoré sa budú spracovávať, aby následne prešli prvým laboratórnym skúšaním o nezávadnosti časti rastliny/extraktu.

Následne sa do nich už nič nepridáva, iba sa miešajú v pomere, v ktorom je ManFix vyrobený.

Edit Content

Nie, ako už vyplýva z predchádzajúcej odpovede, ManFix neobsahuje éčka ani alergény.

V tomto smere sa alergia po požití nemôže prejaviť. Výnimočne sa môže alergia objaviť, ale iba v prípade, že ste alergický na konkrétnu zložku.

To vo väčšine prípadov ale viete už pred kúpou produktu.

Edit Content

Vo všetkých uvedených prípadoch je užívanie ManFixu možné.

Neobsahuje nič živočíšne, rovnako ani lepok či laktózu. Dokonca je aj úplne bez farbív.

Kapsula je z celulózy, ktorá je ľahko vstrebateľná a je rastlinného pôvodu.

Skúsenosti a recenzie

Edit Content

Je ideálne, aby ste si skúsenosti ľudí pozreli sami. Nebudeme sa tu predsa vychvaľovať, ale hodnotenie 4,86 /5 , teda vyše 90% pozitívne hodnotenie asi hovorí samo za seba.

Ups, tak sme sa predsa pochválili… 

Späť ale k skúsenostiam, tie si môžete pozrieť na hlavnej stránke, taktiež pri kúpe produktu a hlavne – použite google. 

Edit Content

Jedným slovom – rozsiahle. Znova odporúčame použiť google a zadať frázičku manfix recenzia, ak by niekto nevedel.

Môžete sa ale aj prekliknúť rovno  – Stoporenie.sk, Detoxtela.sk, ZZZ.sk, Zdravie.sk ….

Edit Content

Čo nevidieť ich sem pridáme, trpezlivosť ruže prináša…

Kúpa produktu

Edit Content

Zväčša záleží od výberu dopravcu. Máte štandardné možnosti a teda dopravu kuriérom alebo na odberné miesto, resp. balíkom na poštu. Spôsob platby rýchlosť doručenia v zásade neovplyvňuje.

Možnosti dopravy aj platby si môžete pozrieť tu.

Najrýchlejšie doručenie býva na druhý pracovný deň, štandardne sú to 2 dni. Ak si objednáte piatok, najbližšie doručenie môže byť v pondelok. Sviatky ako Vianoce, Black Friday a pod. ovplyvniť nevieme. Kuriéri sú už 2 roky páni rozvozu.

Edit Content

Ponúkame 4 možnosti na objednanie tovaru:

 1. Cez web stránku tu
 2. Telefonická objednávka
 3. Sms objednávka
 4. Prostredníctvom emailu

Všetky formy si môžete pozrieť tu. Nájdete tam detaily ako postupovať.

Obchodné podmienky a reklamácia

Edit Content

Obchodné podmienky nájdete v pätičke stránky, teda v jej spodnej časti. Rovnako ich pripájame do každej objednávky spolu s formulárom na odstúpenie od zmluvy a faktúrou.

Edit Content

Chápeme, že sa občas môže stať, že človek je pred výplatou alebo ho zastihla nečakaná udalosť v živote a zrazu potrebuje svoje finančné prostriedky späť. 

Bez problémov. Potrebujeme iba vyplnený formulár o odstúpení od zmluvy a vrátenie produktu na adresu, uvedenú vo formulári.

Nájdete ho v spodnej časti stránky. Takže v prípade, ak ste si kúpili viacero produktov resp. máte nenačaté balenie, vrátime vám peniaze späť.

Edit Content

Veľmi podobne, ako pri vrátení produktu. Je dôležité vyplniť formulár ktorý nájdete priložený aj vo svojej objednávke.

Reklamácia môže byť odôvodnená iba pri poškodenom obale prípadne nezaplombovanom otvore. Akokoľvek to bude, je potrebné poškodený tovar vrátiť a a ideálne aj nafotiť a my vám pošleme obratom nové balenie.

Zo sveta erekcie

Rýchly kontakt

Prepracovaný preparát na podporu mužského sexuálneho zdravia, ktorý sústreďuje všetky účinky do 1 kapsuly.

Bez kompromisov, na základe vedecky overených podkladov. 

Našu prácu už poznáte: